Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~ewelina~ napisał:
Czyli wkoncu ktore odpowiedzi sa dobre?? czy ??
Są grupy, musisz najlepiej samemu spojrzeć do arkuszy i przypomnieć sobie w jakiej kolejności odpowiadałaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupie te grupy, ja tez miałam problem bo dali tylko klucz do arkusza A, a ja pisałam B, dlatego własnie nie ejstem pewna co ma byc w 6.5 ale raczej tak jak napisałam kilka postów wyżej... ja sie rabnełam w 3 słuchaniu.... ale i tak jestem przeszcześliwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madz napisał:
głupie te grupy, ja tez miałam problem bo dali tylko klucz do arkusza A, a ja pisałam B, dlatego własnie nie ejstem pewna co ma byc w 6.5 ale raczej tak jak napisałam kilka postów wyżej... ja sie rabnełam w 3 słuchaniu.... ale i tak jestem przeszcześliwa
Już się tak nie podniecaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te są dobre dla drugiej grupy 1. T F T F F 2. B A C D F 3. CABCA 4. EABCADBC 5. FFFTFT 6. DABBCC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edek Zgredek napisał:
Już się tak nie podniecaj
ej musze sie troche popodniecac bo ja nie ejstem za dobra z angola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madz napisał:
te są dobre dla drugiej grupy 1. T F T F F 2. B A C D F 3. CABCA 4. EABCADBC 5. FFFTFT 6. DABBCC
Napewno??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MADZ a jak doszłas do tego zad 4 ? EABCADBC tak tylko pytam bo prónowałam na wiele sposobów przestawiac te literki itp i nic:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktos poda odp do arkusza w ktorym w 2 zadaniu trzecie bylo zdanie"Good teaching is more.. tylko spprawdzone!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska, nie wiem, czy zauważyliście, ale każdy arkusz miał inaczej zestawione odpowiedzi. Dlatego będzie się Wam zgadzać jedynie zadanie PRAWDA?FAŁSZ. Polecam sprawdzić się z umieszczonym tutaj arkuszem ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
35 \35 hahaha ale to rozjebalem:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIlan napisał:
35 \35 hahaha ale to rozjebalem:D
te a ktora grupe miales, tzn w drugim zadaniu, jako ktore miales zdanie "Good teaching is more.."???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to jeszcze nic pewnego możemy sobie narazie gdybać co było ;/ Swoja drogą to nie wiem czy ktoś oficjalnie opublikuje wyniki z drugiego arkusza ;/ pozostaje czekać do czerwca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vera napisał:
Ludziska, nie wiem, czy zauważyliście, ale każdy arkusz miał inaczej zestawione odpowiedzi. Dlatego będzie się Wam zgadzać jedynie zadanie PRAWDA?FAŁSZ. Polecam sprawdzić się z umieszczonym tutaj arkuszem ;D
CZYLI ROZUMIEM ZE Z CALEJ MATURY POWINNO NAPEWNO SIE WSZYSTKIM ZGADZAC ZADANIE (1 I 5??) CZY 1. T F T F F 5. FFFTFT TAK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHOLERA nie odbierajcie mi nadziei:P juz zaczełam się cieszy;p ja wierze kolezance MADZ z kosmosu odp nie wzieła:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madz napisał:
te są dobre dla drugiej grupy 1. T F T F F 2. B A C D F 3. CABCA 4. EABCADBC 5. FFFTFT 6. DABBCC
po czym mam poznac ktora grupa?? to bylo jakos oznaczone na arkuszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 2 zadaniu miałes jako 1. good teaching:>? jak tak to ta grupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porazka 27 na 35 pkt ;/ ;/ nigdy tak zle mi nie poszlo z angielskiego !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marta~ napisał:
w 2 zadaniu miałes jako 1. good teaching:>? jak tak to ta grupa
nie, mialam to zadanie podanie jako trzecie, tzn jako C, czyli te odp na glownej stronie sa dla mnie? powiedz ze tak!;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takkkkkkkkkkkkkkkkkkkk;) cieszysz sie;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam watpliowsci co do 2 w 2grupie ktos napisal ze niby tam to a-b b-c c-d e-f w srosunku do 1 gr... ale takto to mi moje B A C D F nijak się ma..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...